Szkoła Podstawowa Nr 76
w Warszawie
 
im. 13 Dywizji Piechoty Strzelców Kresowych 


Informacje o planowanych konkursach

Klikając tutaj, w wykrzyknik lub tytuł wejdziecie na podstronę, na której zamieszczamy informacje o zapowiadanych konkursach zarówno szkolnych, jak i o szerszym zasięgu - dzielnicowym lub ogólnopolskim.
Zaglądajcie tu często, bo propozycji na ten rok szkolny jest bardzo dużo i z każdym dniem ich przybywa.
Na pewno znajdziecie coś dla siebie, coś co Was zainteresuje i w czym będziecie chcieli spróbować swoich sił. Życzymy Wam powodzenia!

Zwiedzanie Centrum Kształcenia PraktycznegoW dniu 21 listopada 2014 r. klasa III gimnazjum odwiedziła Centrum Kształcenia Praktycznego zlokalizowanego przy ul. Mińskiej 1/5. Byliśmy wśród prawie 7oo osób, które odwiedziły w tym dniu CKP. Jest to placówka oświatowa, która kształci praktycznie w swoich licznych , dobrze wyposażonych pracowniach wielu uczniów warszawskich szkół zawodowych oraz na Kwalifikacyjnych Kursach Zawodowych dorosłe osoby, które chcą zdobyć nowy poszukiwany na rynku pracy zawód. Mieliśmy okazję poznać możliwości i pracę CKP nie tylko teoretycznie ale także zaobserwować lekcje w poszczególnych warsztatach i pracowniach. Poznaliśmy również ofertę 26 szkół zawodowych, które prezentowały się w tym dniu w CKP. Dla nas przyszłych uczestników rynku pracy wiedza o instytucjach stwarzających możliwość bezpłatnego i szybkiego przekwalifikowania może być kluczowa w poszukiwaniu swojego wymarzonego, dającego możliwość zatrudnienia zawodu.

Galeria: