Szkoła Podstawowa Nr 76
w Warszawie
 
im. 13 Dywizji Piechoty Strzelców Kresowych 
UWAGA! ZMIANA STRONY INTERNETOWEJ SZKOŁY!

Informujemy, że przenieśliśmy się na nową stronę internetową www.sp76.edupage.org.

Wszystkie aktualności publikujemy już tylko pod nowym adresem. Zapraszamy!


Świąteczny Kiermasz Rady Rodziców


13 grudnia odbył się w szkole Kiermasz Świąteczny zorganizowany przez Radę Rodziców, a jego celem była integracja naszej społeczności lokalnej i szkolnej, prezentacja osiągnięć uczniów oraz zebranie środków finansowych na potrzeby Szkoły.

W Holu i głównym korytarzu Szkoły Podstawowej znalazło się 25 stoisk „wyprzedaży garażowej”, na których kupić można było zabawki, książki, gry i filmy, ubrania, biżuterię, maskotki, piękne ozdoby świąteczne i choinkowe oraz wiele innych rzeczy.
Swoje bogate Kiermaszowe stoisko ozdób świątecznych wystawiła także Świetlica.
Na Sali gimnastycznej znajdowały się warsztaty plastyczne oraz stoiska Harcerzy, Klubu PKS Serce Falenica i gimnazjalistów. Swoje obrazy z przeznaczeniem na rzecz szkoły sprzedawał jeden z naszych uczniów.
Po oficjalnym powitaniu na Sali gimnastycznej, odwiedził nas Święty Mikołaj, który obejrzał występy i częstował dzieci cukierkami. Można także było zrobić sobie z nim zdjęcie czy porozmawiać …
Pierwsze wystąpiły zerówki, następnie wysłuchaliśmy Koncertu Kolęd klas Ic i IIb. Kolędę „Merry Christmas” zaśpiewały dzieci z Vincent School. Następnie swoje talenty zaprezentowali uczniowie ze szkół tańca Fast Step i V-dance. Na koniec odbyły się pokazy sportowe karateków z WAKT i piłkarzy z PKS Serce Falenica.
Występy i pokazy spotkały się z dużym zainteresowaniem i nagradzano je głośnymi owacjami.
Szkolna stołówka zamieniła się natomiast w świąteczną kawiarenkę – pełną ciast, babeczek, pasztecików i wielu innych przysmaków … nie zabrakło także barszczyku ☺
Zbiórka elektorśmieci przyniosła znakomite rezultaty – spod szkoły odjechał samochód pełen sprzętów!!!
Kiermasz okazał się kolejnym wspaniałym wydarzeniem w murach Naszej Szkoły!!!
Mamy nadzieję, że następnym razem będzie nas jeszcze więcej ☺
Rada Rodziców ZS 111