Szkoła Podstawowa Nr 76
w Warszawie
 
im. 13 Dywizji Piechoty Strzelców Kresowych 


Informacje o planowanych konkursach

Klikając tutaj, w wykrzyknik lub tytuł wejdziecie na podstronę, na której zamieszczamy informacje o zapowiadanych konkursach zarówno szkolnych, jak i o szerszym zasięgu - dzielnicowym lub ogólnopolskim.
Zaglądajcie tu często, bo propozycji na ten rok szkolny jest bardzo dużo i z każdym dniem ich przybywa.
Na pewno znajdziecie coś dla siebie, coś co Was zainteresuje i w czym będziecie chcieli spróbować swoich sił. Życzymy Wam powodzenia!

Świąteczny Kiermasz Rady Rodziców


13 grudnia odbył się w szkole Kiermasz Świąteczny zorganizowany przez Radę Rodziców, a jego celem była integracja naszej społeczności lokalnej i szkolnej, prezentacja osiągnięć uczniów oraz zebranie środków finansowych na potrzeby Szkoły.

W Holu i głównym korytarzu Szkoły Podstawowej znalazło się 25 stoisk „wyprzedaży garażowej”, na których kupić można było zabawki, książki, gry i filmy, ubrania, biżuterię, maskotki, piękne ozdoby świąteczne i choinkowe oraz wiele innych rzeczy.
Swoje bogate Kiermaszowe stoisko ozdób świątecznych wystawiła także Świetlica.
Na Sali gimnastycznej znajdowały się warsztaty plastyczne oraz stoiska Harcerzy, Klubu PKS Serce Falenica i gimnazjalistów. Swoje obrazy z przeznaczeniem na rzecz szkoły sprzedawał jeden z naszych uczniów.
Po oficjalnym powitaniu na Sali gimnastycznej, odwiedził nas Święty Mikołaj, który obejrzał występy i częstował dzieci cukierkami. Można także było zrobić sobie z nim zdjęcie czy porozmawiać …
Pierwsze wystąpiły zerówki, następnie wysłuchaliśmy Koncertu Kolęd klas Ic i IIb. Kolędę „Merry Christmas” zaśpiewały dzieci z Vincent School. Następnie swoje talenty zaprezentowali uczniowie ze szkół tańca Fast Step i V-dance. Na koniec odbyły się pokazy sportowe karateków z WAKT i piłkarzy z PKS Serce Falenica.
Występy i pokazy spotkały się z dużym zainteresowaniem i nagradzano je głośnymi owacjami.
Szkolna stołówka zamieniła się natomiast w świąteczną kawiarenkę – pełną ciast, babeczek, pasztecików i wielu innych przysmaków … nie zabrakło także barszczyku ☺
Zbiórka elektorśmieci przyniosła znakomite rezultaty – spod szkoły odjechał samochód pełen sprzętów!!!
Kiermasz okazał się kolejnym wspaniałym wydarzeniem w murach Naszej Szkoły!!!
Mamy nadzieję, że następnym razem będzie nas jeszcze więcej ☺
Rada Rodziców ZS 111