Szkoła Podstawowa Nr 76
w Warszawie
 
im. 13 Dywizji Piechoty Strzelców Kresowych 


Informacje o planowanych konkursach

Klikając tutaj, w wykrzyknik lub tytuł wejdziecie na podstronę, na której zamieszczamy informacje o zapowiadanych konkursach zarówno szkolnych, jak i o szerszym zasięgu - dzielnicowym lub ogólnopolskim.
Zaglądajcie tu często, bo propozycji na ten rok szkolny jest bardzo dużo i z każdym dniem ich przybywa.
Na pewno znajdziecie coś dla siebie, coś co Was zainteresuje i w czym będziecie chcieli spróbować swoich sił. Życzymy Wam powodzenia!

Lato w mieście 2016
Akcja ,,Lato w Mieście"'

Akcja „Lato w mieście” w naszej szkole rozpoczęła się 16 sierpnia i trwała do końca wakacji. Program akcji był bardzo bogaty w wycieczki i wyjazdy, zajęcia sportowe , artystyczne i tematyczne .Dzieci odkrywały wraz z przewodnikiem ciekawe miejsca naszego miasta. Zwiedzały Wilanów, Łazienki , Manufakturę Cukierków, Muzeum Narodowe. Miło spędzały czas na kręgielni .  Na terenie szkoły uczestnicy akcji mogli rozwijać swoje zdolności i pasje, biorąc udział m.in. zajęciach sportowych, plastycznych, muzycznych, grach i zabawach na świeżym powietrzu – na szkolnym placu zabaw i boisku.
Wszystkie te działania sprzyjały integracji uczniów z różnych środowisk szkolnych naszej dzielnicy, którzy spędzali przyjemnie czas  podczas organizowanej akcji na terenie Zespołu Szkół nr 111 w Warszawie.
tekst: Monika Seredyn

Galeria: