Zespół Szkół Nr 111 w Warszawie 

 

 

Szkoła Podstawowa Nr 76 im. 13 Dywizji Piechoty Strzelców Kresowych 

 

Gimnazjum Nr 101


Informacje o planowanych konkursach

Klikając tutaj, w wykrzyknik lub tytuł wejdziecie na podstronę, na której zamieszczamy informacje o zapowiadanych konkursach zarówno szkolnych, jak i o szerszym zasięgu - dzielnicowym lub ogólnopolskim.
Zaglądajcie tu często, bo propozycji na ten rok szkolny jest bardzo dużo i z każdym dniem ich przybywa.
Na pewno znajdziecie coś dla siebie, coś co Was zainteresuje i w czym będziecie chcieli spróbować swoich sił. Życzymy Wam powodzenia!

Kadra


p. Araźna Ewa - język polski 

 p.Chłopik Katarzyna - wychowanie przedszkolne
p. Gątarz Katarzyna - edukacja wczesnoszkolna
p. Gibas Urszula - plastyka, muzyka,z. artystyczne, rytmika,
p. Frańczuk Małgorzata - język niemiecki 

p. Jakubowski Marek – wychowanie fizyczne
p. Iwańczuk Barbara - biologia, przyroda, biblioteka
p. Justat Joanna - język angielski
p. Moskal Marta - język angielski
p. Kozłowska Iwona - edukacja wczesnoszkolna
p. Królak Renata - historia, historia i społeczeństwo, doradztwo zawodowe, etyka, biblioteka 

p. Kukier Patrycja - edukacja wczesnoszkolna
p. Myszkowska Iwona - edukacja wczesnoszkolna
p. Maciak Maria - geografia, WOS
p. Morkowska Sylwia - nauczanie zintegrowane
p. Niemczyk Maria - język polski
p. Niemczyk Maciej - wychowanie fizyczne
p. Olczak Wioletta – technika
p. Piątkowska Elżbieta - edukacja wczesnoszkolna
p. Płatek Zuzanna - historia, WOS, WDŻ
p. Purzycka Anna - edukacja wczesnoszkolna
p. Schabowska Bożena - wychowanie fizyczne, SKS
p. Seneczko Sylwia - nauczanie zintegrowane
p. Seredyn Monika - język polski
p. Stefaniuk Jarosław - zajęcia komputerowe, informatyka
p. Stoczewska Monika - przyroda, geografia
p. Szabat Marcin - wychowanie fizyczne, SKS
p. Szymanowicz Elżbieta - matematyka
p. Troszyńska Agnieszka - wychowanie przedszkolne
p. Tupik Olaf - religia
p. Tyszka Magdalena - religia, WDŻ
p. Wesołowska Monika - chemia, fizyka
p. Wójcik Magdalena - język angielski
p. Wyszomierska Agata - edukacja wczesnoszkolna p. Zagajewska Anna - matematyka, informatyka, z. komputerowe

p. Antoniuk Anna - logopeda
p. Gierba Agnieszka – pedagog, terapia pedagogiczna
p. Konowrocka Agnieszka - terapia pedagogiczna

Manifo.com - make free website