Szkoła Podstawowa Nr 76
w Warszawie
 
im. 13 Dywizji Piechoty Strzelców Kresowych 


Informacje o planowanych konkursach

Klikając tutaj, w wykrzyknik lub tytuł wejdziecie na podstronę, na której zamieszczamy informacje o zapowiadanych konkursach zarówno szkolnych, jak i o szerszym zasięgu - dzielnicowym lub ogólnopolskim.
Zaglądajcie tu często, bo propozycji na ten rok szkolny jest bardzo dużo i z każdym dniem ich przybywa.
Na pewno znajdziecie coś dla siebie, coś co Was zainteresuje i w czym będziecie chcieli spróbować swoich sił. Życzymy Wam powodzenia!

Kadra


p. Araźna Ewa - język polski 

 p.Chłopik Katarzyna - wychowanie przedszkolne
p. Gątarz Katarzyna - edukacja wczesnoszkolna
p. Gibas Urszula - plastyka, muzyka,z. artystyczne, rytmika
p. Grądzka Anna – język polski
p. Grzywińska Magdalena – religia
p. Frańczuk Małgorzata - język niemiecki 

p. Jakubowski Marek – wychowanie fizyczne
p. Iwańczuk Barbara - biologia, przyroda
p. Jasinowicz Bernarda - WDŻ
p. Jaroszewska Patrycja - wychowanie przedszkolne
p. Justat Joanna - język angielski
p. Kaczmarczyk Grzegorz– geografia
p. Kozłowska Iwona - edukacja wczesnoszkolna
p. Królak Renata - historia, historia i społeczeństwo, doradztwo zawodowe, etyka

p. Ładyko Magdalena - WOS
p. Maciak Maria - geografia
p. Małecka Monika - chemia, fizyka, matematyka
p. Morkowska Sylwia - nauczanie zintegrowane
p. Moskal Marta - język angielski
p. Myszkowska Iwona - edukacja wczesnoszkolna
p. Niemczyk Maria - język polski
p. Niemczyk Maciej - wychowanie fizyczne
p. Ocypa Joanna - biblioteka
p. Piątkowska Elżbieta - edukacja wczesnoszkolna
p. Purzycka Anna - edukacja wczesnoszkolna
p. Schabowska Bożena - wychowanie fizyczne, SKS
p. Seneczko Sylwia - nauczanie zintegrowane
p. Seredyn Monika - język polski
p. Stefaniuk Jarosław - zajęcia komputerowe, informatyka
p. Stoczewska Monika - przyroda, geografia
p. Szabat Marcin - wychowanie fizyczne, SKS
p. Szymanowicz Elżbieta - matematyka
p. Tupik Olaf - religia
p. Tyszka Magdalena - religia, historia
p. Wójcik Magdalena - język angielski
p. Zagajewska Anna - matematyka, informatyka, z. komputerowe
p. Zarzycka Dominika – matematyka


SPECJALIŚCI:

p. Antoniuk Anna - logopeda
p. Dąbrowa Marzena – nauczyciel wspomagający
p. Gierba Agnieszka – pedagog,
p. Konowrocka Agnieszka - terapia pedagogiczna

p. Joanna Machnio - terapia pedagogiczna
p. Tkaczyk Monika– nauczyciel wspomagający

NAUCZYCIELE ŚWIETLICY
p. Żołądek Ewa - kierownik świetlicy

wychowawcy:
1. p. Chmura Teresa
2. p. Sikorska Klaudia 
3. p. Józwicka Renata
4. p. Machnio Joanna
5. p. Masłowska Irena
6. p. Muszyńska Zofia
7. p. Niedziółka Justyna
8. p. Rosińska Iwona
9. p. Rosłaniec Agata
10. p. Siwek Bożenna
11. p. Wojewódzka Barbara