Szkoła Podstawowa Nr 76
w Warszawie
 
im. 13 Dywizji Piechoty Strzelców Kresowych 
UWAGA! ZMIANA STRONY INTERNETOWEJ SZKOŁY!

Informujemy, że przenieśliśmy się na nową stronę internetową www.sp76.edupage.org.

Wszystkie aktualności publikujemy już tylko pod nowym adresem. Zapraszamy!


Dyskoteka otrzęsinowa
i andrzejkowa


W listopadzie gimnazjaliści mieli dwukrotną okazję do zabawy podczas dyskotek szkolnych. Dnia 7. listopada odbyła się dyskoteka otrzęsinowa, natomiast 27. listopada andrzejkowa. Uczniowie integrowali się przez różne tańce (najlepszy taniec, najlepszy taniec w parach, tańce integracyjne - "Belgijka" i "Sing Hallelujah") oraz poprzez "Randkę w ciemno". Wszyscy wspaniale się bawili i mają miłe wspomnienia.

Galeria


Andrzejki w Szkole PodstawowejW wigilię Świętego Andrzeja
Spełniona została nadzieja,
Bogdaj to się sprawdziło,
Co się ongiś wyśniło…29 listopada- ten magiczny wieczór zebrał uczniów klas IV-VI na tradycyjnej zabawie zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski. Szkolny korytarz zamienił się w salę wróżb. Mogliśmy się dowiedzieć się, co nas czeka w dorosłym życiu, gdyż wróżbitki i wróżbici prześcigali się w pomysłach - karteczki z imionami, łódeczki na wodzie, serca i strzały, szpilki i karty, wróżenie z ręki, czarodziejska kula.
W tle rozbrzmiewała dyskotekowa muzyka, porywająca obecnych do tańca . Wszyscy dobrze się bawili, a nasze DJ- ki Maja i Ola z klasy VIB pilnowały, by każdy znalazł swoje ulubione rytmy. 

Galeria