Zespół Szkół Nr 111 w Warszawie 

 

 

Szkoła Podstawowa Nr 76 im. 13 Dywizji Piechoty Strzelców Kresowych 

 

Gimnazjum Nr 101


Informacje o planowanych konkursach

Klikając tutaj, w wykrzyknik lub tytuł wejdziecie na podstronę, na której zamieszczamy informacje o zapowiadanych konkursach zarówno szkolnych, jak i o szerszym zasięgu - dzielnicowym lub ogólnopolskim.
Zaglądajcie tu często, bo propozycji na ten rok szkolny jest bardzo dużo i z każdym dniem ich przybywa.
Na pewno znajdziecie coś dla siebie, coś co Was zainteresuje i w czym będziecie chcieli spróbować swoich sił. Życzymy Wam powodzenia!

Biblioteka

„Jakie ziarno w serca wasze padnie… takim będzie późniejsze żniwo”
(St. Jachowicz – Dziennik dla dzieci)

Podręczniki ministerialne
Informujemy, że w bieżącym roku szkolnym uczniowie klas I SP, II SP, III SP, IV SP, V SP oraz I i II gimnazjum będą mogli korzystać z darmowych podręczników MEN. Regulamin wypożyczania tych podręczników znajduje się poniżej.

Pobierz pliki


„Czytanie książek nie jest lekarstwem na wszystkie trudności naszych dzieci w nauce, ale niewątpliwie jest jednym z najlepszych sposobów na ich uniknięcie”.

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się jakie są jeszcze inne zalety czytania książek dla Waszych dzieci przeczytajcie z uwagą zamieszczone teksty.


Biblioteka szkolna usytuowana jest na II piętrze w części budynku zajmowanej przez gimnazjum. Prowadzą ją pani Renata Królak i pani Barbara Iwańczuk.

Biblioteka jest czynna codziennie w następujących godzinach.

PONIEDZIAŁEK 8.00 - 13.50
WTOREK 11.40 - 16.00
ŚRODA 9.35 - 15.30
CZWARTEK 12.25 - 15.00
PIĄTEK 8.00 - 14.00


Manifo.com - make free website